Banery reklamowe to umieszczane na zewnątrz, wielkoformatowe, zadrukowywane plandeki odporne na wodę oraz warunki atmosferyczne. Montowane są między innymi na elewacjach budynków, płotach, przystankach.

Nasze banery drukujemy na materiale o wysokiej wytrzymałości: jego gramatura wynosi 510 g, a splot nici na metrze kwadratowym to 1000×1000. Grubość i mocny splot sprawiają, że jest to najlepszy jakościowo baner stosowany do ekspozycji średio- i długoterminowych, a jednocześnie jego cena jest stosunkowo niska. Istnieje możliwość pokrycia baneru laminatem, co przedłuża żywotność kolorów na plandece. Warstwa laminatu pełni funkcję konserwującą, chroniąc kolory przed działaniem promieni słonecznych czy wilgoci.

W ofercie mamy również baner odblaskowy o takich samych parametrach wytrzymałościowych, który idealnie sprawdzi się w miejscach, gdzie przez 24 godziny można zaobserwować duże natężenie ruchu ulicznego. Baner odblaskowy – podobnie jak odblaskowe znaki drogowe i opaski dla pieszych – widoczny jest przez całą dobę nawet, jeśli zainstalowany zostanie w ciemnej, nieoświetlonej lokalizacji. Promowana za jego pośrednictwem marka, produkt czy usługa nie pozostanie niezauważona przez nocnych kierowców.

Zamawiane w naszej drukarni banery są gotowe do powieszenia. Posiadają oczka montażowe rozmieszczone standardowo co 50 cm, a krawędzie baneru są wzmacniane zgrzewem, który gwarantuje solidne mocowanie.