Katalogi ofertowe to materiały pozwalające na kompleksowe przedstawienie zakresu działalności firmy i informacji o oferowanych towarach lub usługach. Katalogi charakteryzują się stosunkowo dużą objętością, zbliżoną do objętości cienkiej książki, przez co umożliwiają przekazanie klientowi szczegółowych danych na temat firmy i jej asortymentu, które nie zmieściłyby się na ulotce czy folderze.

Kartki katalogu mogą być łączone na kilka sposobów: w naszej ofercie znajdą Państwo katalogi szyte i klejone. Szycie stosowane jest zwykle przy produktach o mniejszej objętości, obszerne katalogi są najczęściej spajane klejem. W przypadku szycia oferujemy szybkie wykonanie usługi. W zależności od oczekiwanego przez klienta układu strony, istnieje możliwość oprawiania katalogów po długim, jak i po krótkim boku. Proponujemy szeroką gamę gramatur i rodzajów papieru, w tym opcję konfiguracji różnych papierów w jednym katalogu. Okładki przygotowywanych katalogów uszlachetniamy na wiele sposobów: folią matową, błyszczącą, soft skin, a także uwypuklającym lakierem UV 3D. Wykonujemy też złocenie i srebrzenie wskazanych części.

Drukujemy projekty przygotowane w programach typu Word, a także udostępniamy możliwość zamówienia składu graficznego katalogu. W przypadku pojawiających się wątpliwości, oferujemy klientom wsparcie w doborze odpowiednich parametrów katalogu. Ze względu na szerokie możliwości konfiguracji, w celu uzyskania wyceny, należy przesłać zapytanie. Nasza drukarnia umożliwia Państwu realizację zamówień niskonakładowych.