Wizytówka przez swoje niewielkie rozmiary prezentuje się bardzo niepozornie na tle innych form reklamy. Ta mała karteczka przekazywana w bezpośrednim kontakcie jest jednak przejawem profesjonalizmu firmy, odgrywa kluczową rolę w jej promocji i pozyskiwaniu klientów, dlatego powinna być przygotowana z wysoką starannością.

Papier, na którym drukujemy dla Państwa wizytówki to sztywna kreda o gramaturze 350 g. Produkty uszlachetniamy zarówno laminatem błyszczącym, matowym, jak i soft skin. Wizytówki pokryte folią laminatową soft skin wyróżniają się aksamitną, bardzo przyjemną w dotyku powierzchnią oraz całkowitym brakiem odbijania światła. Istnieje możliwość złocenia oraz srebrzenia wybranych elementów wizytówki, co nada jej bogaty, luksusowy wygląd i sprawi, że Państwa firma będzie kojarzona z sukcesem. W przypadku matowych wizytówek wskazane przez klienta elementy, na przykład nazwę, imię i nazwisko, logo pokrywamy na życzenie lakierem wybiórczym UV. Lakier UV sprawi, że będą one śliskie w dotyku oraz połyskliwe w wybranym miejscu, dzięki czemu łatwo rzucające się w oczy.

druk-wizytowek-drukarnia-zielona-gora-proretrofit

Wizytówki przygotowujemy w standardowo przyjętych rozmiarach 90×50 mm lub 85×55 mm. Na życzenie możemy jednak stworzyć wizytówkę o innych, podanych przez Państwa wymiarach. Oferujemy produkty z nadrukiem jednostronnym, nadrukiem dwustronnym, w formie pojedynczej i w dającej możliwość postawienia bez opierania o inne przedmioty – formie składanej. Gwarantujemy szybkie terminy realizacji zamówień.

Sprawdź ceny druku wizytówek

Jeżeli potrzebują Państwo przygotować projekt graficzny firmowej wizytówki zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta. W naszym studio graficznym, graficy przygotują projekt zgodnie z Państwa oczekiwaniami, kierując się swoim wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania materiałów reklamowych. Zaprezentowane poniżej realizacje wizytówek zostały zamówione w naszej drukarni wraz z usługą graficzną przygotowania projektu.

Wizytówki wydrukujemy nawet na ten sam dzień. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Zapraszamy do naszego biura w Zielonej Górze. Mieścimy się przy ul. Trasa Północna 2. Zamówienia przyjmujemy i wydajemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 – 16.00.

Zamówienia prosimy składać bezpośrednio w biurze lub mailowo biuro@drukland.com.pl. Zapraszamy także na stronę naszej drukarni online gdzie można złożyć zamówienie na druk wizytówek z dostawą bezpośrednio do Państwa firmy – www.edrukland.pl

Zamów druk online

Wybrane realizacje:


druk-wizytowek-drukarnia-zielona-gora-mechanika-pojazdowa

format 90x50mm, kreda mat 350g, zadruk jednostronny, realizacja dla warsztatu samochodowego z Nowogrodu Bobrzańskiego

druk-wizytowek-drukarnia-zielona-gora-netia

format 90x50mm, kreda błysk 350g, zadruk jednostronny, realizacja dla Netia

druk-wizytowek-drukarnia-zielona-gora-agropol

format 90x50mm, kreda mat 350g, zadruk dwustronny, realizacja dla warsztatufirmy Agropol z Nowej Soli

druk-wizytowek-drukarnia-zielona-gora-wozki-widlowe

format 95x55mm, kreda błysk 350g, uszlachetnienie – laminat błyszczący, zadruk dwustronny, realizacja dla Wózki Widłowe Jan Świstowski

druk-wizytowek-drukarnia-zielona-gora-manufaktura-pizzy

format 90x50mm, kreda mat 350g, zadruk dwustronny, realizacja dla Restauracji Manufaktura Pizzy