Wizytówka przez swoje niewielkie rozmiary prezentuje się bardzo niepozornie na tle innych form reklamy. Ta mała karteczka przekazywana w bezpośrednim kontakcie jest jednak przejawem profesjonalizmu firmy, odgrywa kluczową rolę w jej promocji i pozyskiwaniu klientów, dlatego powinna być przygotowana z wysoką starannością.

Papier, na którym drukujemy dla Państwa wizytówki to sztywna kreda o gramaturze 350 g. Produkty uszlachetniamy zarówno laminatem błyszczącym, matowym, jak i soft skin. Wizytówki pokryte folią laminatową soft skin wyróżniają się aksamitną, bardzo przyjemną w dotyku powierzchnią oraz całkowitym brakiem odbijania światła. Istnieje możliwość złocenia oraz srebrzenia wybranych elementów wizytówki, co nada jej bogaty, luksusowy wygląd i sprawi, że Państwa firma będzie kojarzona z sukcesem. W przypadku matowych wizytówek wskazane przez klienta elementy, na przykład nazwę, imię i nazwisko, logo pokrywamy na życzenie lakierem wybiórczym UV. Lakier UV sprawi, że będą one śliskie w dotyku oraz połyskliwe w wybranym miejscu, dzięki czemu łatwo rzucające się w oczy.

Wizytówki przygotowujemy w standardowo przyjętych rozmiarach 90×50 mm lub 85×55 mm. Na życzenie możemy jednak stworzyć wizytówkę o innych, podanych przez Państwa wymiarach. Oferujemy produkty z nadrukiem jednostronnym, nadrukiem dwustronnym, w formie pojedynczej i w dającej możliwość postawienia bez opierania o inne przedmioty – formie składanej. Gwarantujemy szybkie terminy realizacji zamówień.

Sprawdź ceny lub zamów druk wizytówek online: