Roll-up, czyli reklama, którą możesz wszędzie ze sobą zabrać. Roll-up to wymarzony produkt na targi, konferencje i wystawy. Lekki, poręczny, łatwy w montażu, a przy tym niezwykle elegancki i skuteczny. Przekonaj się na własnej skórze jak bardzo jest funkcjonalny. Drukujemy na Blockout 330g, który jest idealnym podłożem dla roll-upów. Materiał ten jest nie tylko gładki i świetnie odwzorowuje kolory wydruku, ale też posiada specjalną przekładkę blokującą światło. Dzięki niej nawet przy mocnym podświetleniu tekst jest czytelny i widoczny nawet z dużej odległości. Co ważne, podczas montażu dbamy o to, by materiał był idealnie dopasowany, jego boki nie rolowały się, a zaślepki listwy nie odpadały. W naszej ofercie posiadamy dwa rodzaje kaset – kasetę standardową, a także tę w wersji exclusive (w kształcie łezki).

Roll-up standard

Dostępny jest w formacie 100x200cm. Do każdego roll-upa dołączamy poręczną kasetę. Możesz w niej zamknąć swoją grafikę i bezpiecznie ją przewieźć. Dzięki temu będziesz miał pewność, że Twoja reklama pozostanie w niezmienionej formie.


roll-up standard

Roll-up exlusive

Dostępny jest w formacie 85x200cm. Do każdego roll-upa dołączamy poręczną, elegancką kasetę, która pełni również funkcję estetyczną. Możesz w niej zamknąć swoją grafikę i bezpiecznie ją przewieźć. Dzięki temu będziesz miał pewność, że Twoja reklama pozostanie w niezmienionej formie.

roll-up exclusive

Wydruk do roll-up

Masz już roll-up? Świetnie! W naszej ofercie znajdziesz również same wydruki, które idealnie pasują do każdego stojaka reklamowego. Wykonane są one ze specjalnego tworzywa, które jest odporne na rozdarcia oraz posiada znakomite właściwości blokowania światła.

Nowość!!!

Nowość w naszej ofercie – innowacyjny, srebrny materiał do roll-upów, który sprawi, że Twój roll-up będzie się wyróżniał na tle konkurencji. Zmień swój tradycyjny wydruk w niezwykły metaliczny obraz, który zachwyci Twoich klientów. Jest to idealne rozwiązanie m.in dla salonów kosmetycznych.

Wybrane realizacje:


system roll up bluecrysta
system-roll-up-pismo-swiete
system-roll-up-3rd-artillery-battalion
system-roll-up-exclusive-aegee
system-roll-up-exclusive
roll up system calmar
system roll up simedu
system-roll-up-liceum-7
system-roll-up-exclusive-essenza
system-roll-up-exclusive-conieco