Przebieg kampanii wyborczej może okazać się decydujący dla późniejszych losów zarówno pojedynczego kandydata, jak i partii. Każdy podmiot startujący w wyborach chce zaprezentować się z jak najlepszej strony. Gdy zostaje podany termin głosowania, agencje reklamowe otrzymują więc zamówienia na przygotowanie wyborczych materiałów. My również w okresie poprzedzającym wybory od lat przygotowujemy ofertę specjalną dla kandydatów.
Obsługujemy zarówno indywidualne osoby, jak i całe partie, drukując na życzenie klientów najpopularniejsze materiały wyborcze: plakaty - wieszane najczęściej na słupach i tablicach ogłoszeniowych, ulotki - przekazywane bezpośrednio do rąk wyborców i wielkoformatowe banery. Hitem w tym roku są zawieszki z odrywaną wizytówką. Można na nich zamieścić praktyczny dodatek (np. kalendarzyk), który przyda się obdarowanemu. Istnieje prawdopodobieństwo, że zgodnie z psychologiczną regułą wzajemności, podarowanie niezdecydowanemu wyborcy drobiazgu zaprocentuje jego głosem przy Państwa nazwisku na liście wyborczej. Jest możliwość zamówienia próbek produktu, które wyślemy na podany przez Państwa adres.
Działamy kompleksowo. Dysponujemy własnym studiem graficznym, w którym przygotujemy dla Państwa projekty produktów przy wykorzystaniu naszych umiejętności i wieloletniego doświadczenia. Współpracujemy z klientami również zdalnie - zapraszamy do skorzystania z naszych usług zainteresowanych z całej Polski. Stały kontakt z naszą firmą daje klientom możliwość pełnego nadzoru nad treścią i formą zamawianych materiałów wyborczych. Gotowe produkty wysyłamy na wskazany adres.